Program do rozliczania PIT-11 – złóż deklarację bez wychodzenia z domu

Program do rozliczania PIT-11 – złóż deklarację bez wychodzenia z domu

Total
0
Shares

Rozliczenie PIT-11 dotyczy wszystkich pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, którzy podczas zatrudnienia odprowadzają składki na podatek dochodowy. Jest to druk, który przekazuje nam pracodawca na początku każdego roku i zawiera on informacje na temat naszego dochodu i wysokości odprowadzanych zaliczek.

Jak rozliczyć PIT-11?

Dane z PIT-11 musimy przenieść na formularz PIT-36 lub PIT-37. Polega to na uzupełnieniu takich samych rubryk danymi o naszym przychodzie, koszcie uzyskania przychodów, dochodach, zaliczkach oraz składkach. Na tej podstawie po dokonaniu odpowiednich obliczeń jesteśmy w stanie określić sumę podatku, która nas dotyczy i dowiemy się, czy należy nam się zwrot, czy obowiązek dopłaty. Zeznanie przesłać musimy do urzędu skarbowego do dnia 30 kwietnia.

W przypadku otrzymania PIT-11 z różnych miejsc pracy, kwoty z tych samych pól z kilku druków należy najpierw zsumować, a dopiero wtedy przenieść do analogicznej rubryki znajdującej się na formularzu PIT-36 lub PIT-37.

Deklarację podatkową najszybciej złożysz korzystając z naszej nowoczesnej aplikacji Pitbot. Więcej informacji o rozliczeniu PIT-11 znajdziesz na stronie https://pitbot.pl/program-do-pit/pit11-online/.

Jak działa aplikacja Pitbot?

Tworząc aplikację Pitbot zależało nam, aby wszystko było bardzo proste i czytelne. W ten sposób stworzyliśmy narzędzie dla każdego – rozliczysz za jego pomocą proste zeznanie, jaki bardziej skomplikowane deklaracje wymagające więcej formalności. Wszystko dzięki przejrzystemu w pełni funkcjonalnemu interfejsowi – poprowadzi Cię przez cały proces, dokładnie analizując wszystkie kroki i podpowiadając korzystne rozwiązania.

Dzięki zrozumiałemu językowi nie będziesz musiał wyszukiwać niezrozumiałych terminów w internecie. Staraliśmy się przedstawić wszystko w sposób przystępny, tak aby każdy mógł szybko się rozliczyć nawet bez znajomości przepisów podatkowych.

Pitbot – aplikacja na miarę XXI wieku

Koniec z uciążliwym gromadzeniem papierowych druków i wizyt w urzędach. Skorzystaj z nowoczesnym metod rozliczania online – już dziś możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu i nerwów. W dzisiejszych czasach jedynie telefon wystarczy do załatwiania wszystkich formalności – wystarczy, że skorzystasz z aplikacji Pitbot. Wykorzystując najnowszą technologię, uporasz się z rocznym zeznaniem podatkowym nawet w kilka minut.

Ściągnij naszą aplikację jeż dziś i przekonaj się, że nie ma szybszego sposobu na rozliczenie podatku. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://pitbot.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać