Nowoczesne części do ciągnika Ursus C-330

Nowoczesne części do ciągnika Ursus C-330

Total
0
Shares

Praca na roli zapewnia utrzymanie setkom tysięcy osób w Polsce. Żyjemy obecnie w czasach, w których rolnicy mogą pracować na wysokiej jakości sprzęcie. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu było to w niektórych przypadkach możliwe tylko z pomocą zwierząt bądź własnych rąk. Dzięki takim urządzeniom jak ciągniki rolnicze możemy między innymi zasadzić ziemniaki oraz wykonać wiele innych prac. Jak wiadomo każdy sprzęt ma prawo się jednak po pewnym czasie zepsuć, dlatego też będziemy musieli rozejrzeć się co jakiś czas za nowymi częściami.

Ursus C-330

Jednym z najpopularniejszych sprzętów rolniczych w Polsce jest bez wątpienia Ursus C-330. Maszyna produkowana była w naszym kraju w latach 1967-1987 i służy w tysiącach gospodarstw domowych aż do dnia dzisiejszego. Charakteryzuje się  przede wszystkim bardzo kompaktowym wyglądem i niezawodnością, dzięki której zyskała swoją sławę. Firma Ursus to nasza rodzima marka, dzięki której tysiące rolników nie muszą sprowadzać maszyn z zagranicy. Mogą zakupić je u rodzimego producenta.

Części Ursus C-330

Dostępność części do modeli Ursusa C-330 jest z racji produkowania go w Polsce bardzo dobra. Dzięki dostępowi do komputera i internetu możemy je zakupić za pomocą jednej ze stron rolniczych sklepów internetowych, które oferują nam tego typu produkty. Aby ciągnik rolniczy Ursus C-330 działał sprawnie, warto jest go regularnie serwisować i wymieniać części, które uległy wyraźnemu uszczerbkowi. Warto znać dobrych mechaników, którzy w razie konieczności dokonają wymiany części. Pomogą nam usunąć awarię w maszynie rolniczej. Nie każdy rolnik zna się bowiem na mechanice pojazdowej i potrafi wykonać tego typu prace we własnym zakresie.

Ciągnik Ursus C-330

Ciągniki marki Ursus to bez wątpienia uwielbiane i szanowane maszyny. Nadają się idealnie dla posiadaczy niewielkich gospodarstw rolnych, którzy mogą wykonać za ich pośrednictwem wiele przydatnych prac. Ursus C-330 jest niesamowicie tani w eksploatacji, a części zamienne dostaniemy praktycznie w każdym sklepie z tego typu narzędziami. Zakupu części do ciągników rolniczych warto dokonywać w sklepach, które posiadają uznaną renomę na rynku i w których możemy liczyć na naprawdę okazyjne ceny, a także regularne rabaty.

Podstawowe dane techniczne

Jak wiadomo wiele osób interesuje się strukturą budowy ciągników i ich podstawowymi danymi technicznymi. Model Ursus C-330 to typowy ciągnik czterokołowy, który wyposażony jest w wysokoprężny silnik czterosuwowy i dwucylindrowy. Posiada on konstrukcję bezramową i napęd na tylną oś. Jest to sprzęt, który w pełni zadowoli gospodarzy mniejszych działek rolniczych, chcących raz na czas popracować z jego pomocą w polu. Poza pracami w gospodarstwie Ursus C-330 może także służyć w transporcie i jest on w pełni przystosowany do niektórych prac z tym związanych. Jest to więc bardzo funkcjonalny sprzęt rolniczy, do którego części zamienne dostaniemy w wielu sklepach motoryzacyjno-rolniczych.

Więcej informacji na temat części Ursus C-330 znajdziesz na stronie https://sklep-rolnicze.eu

1 comment
  1. Pamiętam swoje dzieciństwo, pierwszy raz gdy wsiadłem na ursusa. Woow to były świetne czasy bardzo beztroskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać