Moda na marketplace'y nabiera tempa. Poznaj nowy marketplace Fastep.

Moda na marketplace’y nabiera tempa. Poznaj nowy marketplace Fastep.

Total
1
Shares

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób robi zakupy przez internet. Możemy z łatwością zamawiać żywność, ubrania, sprzęt AGD, meble i wszystko inne, co jest niezbędne do prostego życia, klikając przycisk “kup”.

Statystyki pokazują, że połowa wszystkich zamówień online w zeszłym roku pochodziła z marketplace’ów. Od dawna są częścią handlu detalicznego, a teraz aktywnie zmieniają e-commerce.

Jest to wygodne dla kupujących, aby zebrać towary od różnych sprzedawców w jednym koszyku i zapłacić za nie natychmiast na jednej stronie. Dla sklepów, marketplace’y stały się najszybciej rozwijającym się kanałem sprzedaży – prawie 90% sprzedawców zwiększa obroty na takich platformach. Te platformy e-commerce mają wielką zaletę nieskończonej półki. Na tych platformach mogą wystawiać swoje towary zarówno duzi, jak i bardzo drobni sprzedawcy, dla których jest to na razie jedyny możliwy kanał sprzedaży.

Niedawno na polski rynek internetowy wszedł nowy międzynarodowy marketplace Fastep z własnymi usługami Fulfillment.

Każdy rynek zazwyczaj ma unikalne zalety, które powodują, że kupujący i sprzedający wybierają go. Fastep oferuje kilka plusów, które sprawiają, że sprzedawcy mogą łatwo i skutecznie oferować swoje towary.

Marketplace Fastep gwarantuje szybki i łatwy proces rozładunku wszystkich produktów, uproszczoną rejestrację, przyjazny dla użytkownika interfejs z doskonałą analityką i systemem śledzenia towarów, możliwość podłączenia automatycznej reklamy i wiele innych nie mniej ważnych zalet, które ułatwią życie wielu dostawcom”. – informuje pierwszy zastępca prezesa zarządu Fastep.

Dzięki Fulfilment centre Fastep w różnych miastach Europy, Fastep wysyła towary w jak najkrótszym czasie i oszczędza na kosztach logistyki i magazynowania. W ten sposób zarówno kupujący, jak i sprzedający odnoszą korzyści z rynku tego kalibru.

“Celem biznesowym Fastep jest zwiększenie sprzedaży dla wszystkich uczestników rynku, a to osiąga się poprzez maksymalne ułatwienie komunikacji między sprzedającym i kupującym”, mówi prezes Fastep. Platforma online pozwala detalistom Fastep zapewnić zawsze tą samą wysoką jakość usług, stabilność dostaw, śledzić opinie o produktach i odbierać ich znacznie aktywniej i szybciej, niż gdyby tworzyli własny system dystrybucji.

Mimo ostrej konkurencji, Fastep ma na celu stać się największym graczem na rynku do końca 2023 roku, z łącznymi obrotami na poziomie około 200 mld zł i zdobyć pozycję lidera w polskim e-commerce.

Platforma Fastep posiada wszystkie funkcje, których potrzebujesz do prowadzenia wygodnego dropshippingu – przyjmowanie płatności od klientów, wgrywanie i edytowanie produktów, interakcja z klientami, tworzenie szczegółowych raportów i wiele więcej! Fastep Zapewnia platformę, która może generować przychody zarówno dla dużych firm internetowych, jak i dla małych przedsiębiorców z ograniczoną gamą produktów. Sprzedawca posiada niezbędne funkcje i ustawienia dostępne w swoim panelu administracyjnym, które może wykorzystać i zastosować w swoim sklepie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać