Wysyłka paczek do Niemiec - jaką ofertę wybrać?

Wysyłka paczek do Niemiec – jaką ofertę wybrać?

Total
0
Shares

Wiele osób wysyła paczki do Niemiec. Oferta takich przewozów dostępna jest w wielu firmach kurierskich. Oczywiście podczas wyboru najlepszej oferty należy zwrócić uwagę na czas doręczenia przesyłki, ale też koszty. W końcu nikt nie lubi przepłacać.

Przesyłki do Niemiec – zasady wysyłki

Jeżeli chcecie wysłać paczki do Niemiec, to musicie pamiętać o prawidłowym nadaniu. Tylko wtedy dojdą one do adresatów. Najważniejszym elementem jest poprawność wprowadzonych danych. Zwróć uwagę na dane odbiorcy, nazwę ulicy oraz jej numer. Poprawne nazewnictwo to gwarancja dostawy w wybrane miejsce. Bardzo ważną rolę odgrywa kod pocztowy. Trzeba wiedzieć, że kod składa się z 5 cyfr, gdzie dwie pierwsze odnoszą się do regionu, natomiast trzy ostatnie stanowią konkretny rejon

Przesyłki kurierskie do Niemiec można wysłać naprawdę łatwo i szybko. Wystarczy tylko zamówić kuriera. Oczywiście wcześniej na stronie należy określić wymiary, wagę, a także rodzaj paczki. W Globkurier możecie też porównać oferty wielu przewoźników, wybierając najbardziej atrakcyjną ofertę.

Tanie przesyłki kurierskie do Niemiec – porównaj oferty przewoźników

Wysyłka paczek do Niemiec może odbywać się za pośrednictwem jednej z wielu firm kurierskich. Najkorzystniejsze oferty możesz znaleźć u przewoźników tj. DPD, UPS i GLS. Tanie przesyłki kurierskie do Niemiec mogą dotrzeć nawet w 2-3 dni i jest to standardowa opcja. Oczywiście jeżeli zależy Wam na jeszcze krótszym czasie dostawy, to Ci przewoźnicy mają taką opcję. Paczki możesz wygodnie nadawać nie tylko transportem drogowym, ale także lotniczym. Warto dowiedzieć się więcej na stronie: https://www.globkurier.pl/cennik/przesylki-miedzynarodowe/paczki-i-przesylki-do-niemiec.

Przesyłka do Niemiec – cennik

Jaka jest więc cena przesyłki do Niemiec? Koszt paczki uzależniony jest od kilku czynników. Na cenę mają wpływ m.in. wymiary, waga czy usługi dodatkowe. Cena standardowej przesyłki do Niemiec rozpoczyna się ona już od 40 zł i dotyczy paczek do 1 kg. Można wybierać spośród różnych środków transportu: drogowego lub lotniczego. W przypadku transportu lotniczego cena będzie wyższa, jednak paczka może dotrzeć już do miejsca docelowego w 24 godziny. Za większe przesyłki trzeba średnio zapłacić ok. 100 zł. Dotyczy to przesyłek nawet do 30 kg. Oczywiście można wybrać jeszcze opcje dodatkowe, do których zalicza się choćby ubezpieczenie. Przypominamy, że w ramach przesyłki do Niemiec nie można wysyłać przedmiotów uznawanych za nieprzyzwoite czy niemoralne, a także alkoholu czy tytoniu oraz innych substancji zabronionych. Przed nadaniem przesyłki, warto sprawdzić jakie towary uznawane są za niebezpieczne i niedozwolone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Audio guide słuchawki

Kiedy warto wypożyczyć audio guide?

Zwiedzając europejskie muzea, jeszcze do niedawna polski turysta patrzył z zazdrością na wszelkie urządzenia ułatwiające zrozumienie zawartości oglądanej kolekcji. Podziwiał pacę przewodnika, który oprowadzając liczną grupę po cichutku mówił do…
Zobacz post