Profesjonalny druk książek w JKB Print

Profesjonalny druk książek w JKB Print

Total
0
Shares

Chcesz opublikować książkę, ale obawiasz się, że przerosną cię koszty? A może nie wiesz, jaka powinna być jej specyfikacja? Nie musisz się martwić – oferta JKB Print sprawia, że druk książek nie jest kosztowny, a równocześnie możesz liczyć na najwyższą jakość wykonania oraz sprawną i szybką obsługę. Poznaj ofertę tej drukarni już dzisiaj!

Co oferuje JKB Print?

Drukarnia internetowa JKB Print zajmuje się świadczeniem usług poligraficznych każdego rodzaju. Jedną z nich jest offsetowy lub cyfrowy druk książek. Każdy klient – może być to osoba prywatna, firma lub wydawnictwo – ma do wyboru szeroki wybór formatów. Są wśród nich m.in. klasyczny, A4, B6 czy Letter. Pozwala to na dobranie rozmiarów książki najlepiej pasujących do przekazywanych tam treści. Bogaty wybór opcji dotyczy także rodzaju papieru oraz techniki wykonania okładki.

To wszystko sprawia, że możesz stworzyć wymarzone wydawnictwo, które będzie prezentować się w atrakcyjny wizualnie sposób, a równocześnie pozwoli na przekazanie wszystkich zaplanowanych treści. Czyli dokładnie tak, jak chcesz! Parametry książki ustawisz w wygodny sposób za pomocą panelu zamówienia. Ponieważ znajduje się on na stronie internetowej, możesz zrobić to z laptopa, komputera, smartfona lub nawet tabletu. Oczywiście należy dostarczyć plik z treścią – wszystko opisane zostało na stronie JKB Print.

Druk książek z dostawą do domu

JKB Print oferuje nie tylko druk książek idealnie pasujących do twojej koncepcji, lecz także dostarczenie ich prosto pod wskazany przez ciebie adres. Całe zamówienie zostanie starannie zapakowane i dostarczone kurierem. Jeśli nie możesz się doczekać, a mieszkasz w Warszawie, możesz także umówić się na odbiór osobisty.

Zanim jednak złożysz zamówienie, warto przeczytać znajdujące się na stronie wyjaśnienia i porady dotyczące wyboru papieru, cech uszlachetniających i innych elementów. Możesz dzięki temu odkryć możliwości, o których nie wiesz, a które mogą znacznie ulepszyć twoją książkę! JKB Print wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom swoich klientów, w czym mieści się również fachowe doradztwo.

Druk książek nie musi być drogi!

Jeśli ciekawi cię, ile będzie kosztować twoja książka, skorzystaj z kalkulatora na stronie. Po wprowadzeniu wszystkich parametrów zobaczysz stawkę za całość. Uprzedzamy – może być miłym zaskoczeniem! Możesz przekonać się o tym w każdej chwili – drukarnia internetowa JKB Print oferuje druk książek przez 24 godzin na dobę, siedem dni w tygodniu. Dlatego wejdź już teraz na stronę i zobacz, jaki będzie koszt druku twojej książki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Audio guide słuchawki

Kiedy warto wypożyczyć audio guide?

Zwiedzając europejskie muzea, jeszcze do niedawna polski turysta patrzył z zazdrością na wszelkie urządzenia ułatwiające zrozumienie zawartości oglądanej kolekcji. Podziwiał pacę przewodnika, który oprowadzając liczną grupę po cichutku mówił do…
Zobacz post