Microsoft Office dla firm — jakie opcje licencji są dostępne?

Microsoft Office dla firm — jakie opcje licencji są dostępne?

Total
0
Shares

Programy komputerowe, takie jak między innymi narzędzia z pakietu Office można kupić w różnych wydaniach, a także licencjach. Odpowiedni sklep z oprogramowaniem to miejsce, w którym zaopatrzysz się na przykład w wersje Office 2021 Professional oraz Office 2021 Home & Business. Przekonaj się, czym charakteryzują się wymienione wyżej warianty.

Programy komputerowe — Office 2021 Home & Business

Oprogramowania komputerowe dostępne w ramach pakietu Office 2021 Home & Business to najnowszy zestaw pożądanych na całym świecie klasycznych aplikacji od Microsoft. W tym przypadku mowa jest o programach, takich jak między innymi Word, Excel oraz PowerPoint. Office — licencja dożywotnia w tym przypadku gwarantuje bezterminowy dostęp do narzędzi pakietu na jednym komputerze. Dzięki takiemu rozwiązaniu śmiało możesz korzystać na przykład z Worda lub Excela jako freelancer w jednoosobowej działalności gospodarczej.

Oprogramowania komputerowe — Office 2021 Professional

Pakiet Microsoft Office (klucz aktywacyjny do nabycia u sprawdzonych dystrybutorów) w wersji 2021 Professional gwarantuje nieco więcej funkcjonalności niż wersja Home & Business. W tym bowiem przypadku masz do czynienia także z narzędziami, takimi jak:

  • Microsoft Access oraz,
  • Microsoft Publisher.

Microsoft Access jest programem przeznaczonym do tworzenia systemów baz danych. Składa się z różnych obiektów połączonych ze sobą strukturalnie. Ważną zaletą tego programu jest wykorzystywanie obiektów, takich jak na przykład: kwerendy, tabele, formularze, moduły oraz makra. To świetne rozwiązanie na przykład dla przedstawicieli firm, a także pracowników, którzy powinni tworzyć raporty składające się z rozbudowanych baz danych.

Microsoft Publisher natomiast to oprogramowanie przeznaczone głównie do kreowania materiałów marketingowych z przeznaczeniem do druku. Dzięki niemu możliwe jest między innymi tworzenie broszur, a także publikacji, które wyglądają bardzo profesjonalnie. Jednocześnie daje on możliwość publikowania materiałów dla przedsiębiorstw. Program komputerowy Microsoft Publisher jest w pewien sposób połączeniem programów, takich jak: Word, Excel oraz PowerPoint.

Office licencja dożywotnia — czym cechuje się ten wariant?

Licencja dożywotnia pakietu Office jest wariantem, który gwarantuje, że dokonasz tylko jednej płatności. W przeciwieństwie do innych licencji nie musisz po dokonaniu opłaty przejmować się, że upłynie okres, w którym masz dostęp do biurowych narzędzi od Microsoft. W sprawdzonych sklepach z oprogramowaniem możesz zaopatrzyć się w pakiety Office z dożywotnią licencją w stosunkowo atrakcyjnej cenie. Tym sposobem wspomniana inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna.

Jaki sklep z oprogramowaniem wybrać?

Jednym z godnych polecenia sklepów z oprogramowaniem w naszym kraju jest TEAMNET Software. Dlaczego Ci go polecamy? Przede wszystkim dlatego, że do dyspozycji masz ogromną liczbę wariantów licencji. Możesz wybrać nie tylko spośród opisanych wyżej: Home & Business oraz Professional, ale również spośród wariantów, takich jak:

  • licencja używana,
  • licencja nowa,
  • licencja na 1 stanowisko,
  • licencja na 5 stanowisk,
  • licencja na 6 stanowisk,
  • licencja na rok,
  • Office — licencja dożywotnia.

Kolejnym powodem, dla którego tak wiele osób wybiera właśnie TEAMNET Software, są atrakcyjne ceny. W tym miejscu możesz bowiem zakupić w pełni legalne oprogramowania komputerowe do biura i jednocześnie nie obciążyć mocno swojego firmowego budżetu. Przekonaj się zresztą sam i sprawdź na przykład tę stronę internetową: https://teamnet-software.pl/kategoria/programy-biurowe/microsoft-office/. Masz gwarancję, że sklep z oprogramowaniem TEAMNET Software to miejsce, w którym otrzymasz także fachową pomoc doradców. Jeżeli więc masz jakiekolwiek pytania dotyczące którejś z licencji lub funkcjonalności, śmiało skontaktuj się z doradcami. Życzymy powodzenia w trakcie podejmowania decyzji zakupowej, a także w trakcie późniejszej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Serwis kserokopiarek

Serwis kserokopiarek

Dobra kserokopiarka to urządzenie niezbędne w większości biur. Po zakupie tego typu sprzętu przez długi okres działa on niezawodnie. Zawsze jednak przychodzi taki moment, kiedy kserokopiarka ulega awarii. Aby zniwelować…
Zobacz post