Nowinki technologiczne Certina

Nowinki technologiczne Certina

Total
0
Shares

Jeżeli szukasz prestiżowego zegarka, który prezentuje ponadczasowy styl i jest niezwykle wytrzymały, powinieneś poznać szwajcarską markę Certina. Brand, który w swoim logo umieścił sylwetkę skorupy żółwia, dobrze realizuje założenia wynikające z tego porównania – zegarki Certina to wodoszczelność, wytrzymałość i elegancja. Poznaj bliżej historię marki oraz najświeższe nowinki z pracowni projektantów marki.

Zegarki Certina – jakość ceniona na świecie

Marka Certina powstała już w 1888 roku w ojczyźnie najlepszych zegarków – Szwajcarii. Jej założyciele, bracia Adolf i Alfred Kurth z małej miejscowości Grenchen postawili sobie za cel stworzyć produkty, które spełnią najbardziej rygorystyczne normy. Szwajcarzy zdecydowali, że zrobią wszystko, aby ich zegarki były wzorem jakości oraz niezawodności, a przy tym świetnie wpisywały się w bogatą tradycję rzemiosła.

Sama nazwa firmy Certina pochodzi od łacińskiego słowa certus, czyli „niezawodny” – jakże stosowne określenie dla tych prestiżowych zegarków. Firma zyskała nazwę i logo w kształcie skorupy żółwia dokładnie na 50-lecie swojego powstania. Już od 1888 roku do dziś, zegarki Certina zachwycają dokładnością i niezawodnym mechanizmem. Jednak to nie wszystko – ich ekskluzywny design sprawia, że są obiektem pożądania dla wielu kobiet i mężczyzn. Świetnie prezentują się na przegubie dłoni, stanowiąc dowód wyrafinowanego gustu posiadacza.

Pierwszy zegarek w całkowicie wykonany przez założycieli Certina, braci Kurth to Grana – elegancki, damski model. W 1910 roku ten szwajcarski czasomierz zdobył złoty medal na targach zegarmistrzowskich, organizowanych w Mediolanie. Od tamtego czasu marka zdobyła wiele międzynarodowych wyróżnień, przez co stała się rozpoznawalna w całej Europie, Azji, Australii i obu Amerykach.

Nowinki technologiczne Certina

Technologie Certina – poznaj nowinki Swiss Made 

Zegarki Certina to autentyczne Swiss Made – wyjątkowe produkty, które doceniają miłośnicy dobrego stylu. Jednak nie pozostają w tyle, jeśli chodzi o zastosowanie nowoczesnych technologii. Certina to zegarki szwajcarskie, które cały garściami czerpią z nowinek w branży.

Dążąc do nowoczesności, Certina wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych patentów, które z powodzeniem umieściła w swoich zegarkach. Przykładem może być System DM (Double Security), który dwojako chroni mechanizm przed uszkodzeniem. Inną ciekawostką jest zastosowanie sprężyny włosowej Nivachron. Ponieważ w odróżnieniu od tańszych modeli seryjnych, sprężyna ta nie ulega namagnesowaniu, każdy zegarek Certina precyzyjnie odmierza czas i jest chroniony przed rozstrojeniem urządzenia. To nie koniec nowinek skonstruowanych przez tę szwajcarską manufakturę. Jedynie w zegarkach Certina znajdziemy mechanizm, który dysponuje aż 80-godzinną rezerwą chodu – Powermatic 80. Wyróżnieniem, który otrzymała marka jest certyfikat COSC – mogą się nim pochwalić wszystkie kwarcowe czasomierze Certina. O tym, że każdy chronometr wykazuje iście szwajcarską precyzję świadczy fakt, że zegarki wyposażono w kaliber Precidrive.

Jak widać, chociaż zegarki szwajcarskie Certina to całe dziesięciolecia tradycji i wyjątkowego, precyzyjnego rzemiosła, firma nie zostaje w tyle. Wciąż doskonali swoje produkty, wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom. Wybór zegarków Swiss Made to połączenie nowoczesnej technologii z tradycyjnym, ponadczasowym stylem. Cztery główne kolekcje, które firmuje logo ze skorupą żółwia, to Heritage, Urban, Aqua oraz Sport. Prezentują różne spojrzenia na świat oraz ciekawy, niebanalny design. Niektóre przeznaczono dla osób aktywnych fizycznie i nurkujących, inne dla kochających klasykę, ale łączy je jedno – wyjątkowa jakość wykonania mechanizmu, koperty i paska lub bransolety. Zegarki Certina to produkty na najwyższym, światowym poziomie, z dumą nazywane szwajcarskimi.

Nowinki technologiczne Certina

Zegarek Certina, czyli prestiż i precyzja

Szwajcarskie czasomierze z logiem Certina już od ponad 130 lat zachwycają kolejne pokolenia. Jeżeli chcesz poczuć elektryzującą magię tej marki i posmakować długiej tradycji, połączonej z trwałymi materiałami i innowacyjnymi technologiami, dołącz do posiadaczy urządzeń Certina. W tym elitarnym świecie znajdziesz wszystko, co pozwoli Ci cieszyć się życiem – kolekcje wpisujące się w Twój styl i charakter. Certina to marka, której zaufały tysiące klientów na całym świecie. Modele produkowane z wykorzystaniem stali szlachetnej, ceramiki, aluminium, masy perłowej oraz diamentów – to i wiele, wiele więcej czeka na odkrycie. Już dziś przekonaj się, jak luksusowe są chronometry Certina i razem z tą szwajcarską marką odmierzaj każdą godzinę, minutę i sekundę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

W ofercie smartfonów budżetowych pojawił się nowy telefon Samsung Galaxy M21. Urządzenie w cenie do tysiąca złotych, łączy w sobie wysoką wydajność oraz szereg funkcjonalnych możliwości. Mocną stroną smartfona jest pojemna bateria, wysokiej jakości aparat oraz doskonały wyświetlacz. Telefon sprawdzi się…
Zobacz post