League of Legends - boosting

League of Legends – boosting

Total
0
Shares

League of Legends to gra, która pojawiając się w 2009 roku, bardzo szybko zjednała sobie serca wielu graczy. To MOBA, czyli Multiplayer Online Battle Arena, w której drużyny składające się z 5 graczy starają się zniszczyć bazę swojego przeciwnika. To właśnie dzięki prostym zasadom, niskiemu progowi wejścia oraz tak naprawdę niewielkiej konkurencji gra zyskała popularność, która nawet teraz jest olbrzymia.

System rankingowy i turnieje

Mecze League of Legends możemy rozgrywać w dwóch trybach – normal oraz ranked. Pierwszy to spotkania, które tak naprawdę nie mają większej wagi dla grających i wielu graczy po jakimś czasie z nich rezygnuje na rzecz tych drugich. Te zaś opierają się na systemie rang. Każdy gracz, rozpoczynając swoją przygodę z grami rankingowymi, musi rozegrać 10 gier, które umieszczą go w odpowiednim miejscu rankingu. Po tym czasie grając, warczymy o punkty rankingowe, które pozwolą nam awansować wyżej w hierarchii graczy. Ta złożona jest z dywizji zaczynających się od brązu, a kończąc na randze pretendenta, która jest statusem bycia jednym z najlepszych graczy na serwerze. Dywizje podzielone są na 5 mniejszych, pomiędzy którymi awansuje się, zdobywając wcześniej wspomniane punkty i rozgrywając mecze kwalifikacyjne w systemach best of 3 lub best of 5 (do 2 lub 3 wygranych). Zdobywanie odpowiednich rang na koniec sezonu pozwala zdobyć nam nagrody w grze, a do pewnego momentu nawet fizycznych nagród w postaci kurtek, plecaków czy medalionów dla najlepszych graczy. Dla najlepszych istnieje też oczywiście inne wyróżnienie, o którym marzy pewnie każdy gracz — możliwość gry w profesjonalnych zespołach.

Ci, którzy dostąpią tego zaszczytu, mogą brać udział w regionalnych rozgrywkach o różnych szczeblach ważności, zaczynając od turniejów krajowych, akademickich czy regionalnych, a kończąc na profesjonalnych ligach takich jak LEC czy LCS, które skupiają najlepszych graczy danego serwera. Ci biorą udział w rozgrywkach podzielonych na kilkutygodniowe sezony, które pozwalają ich zespołom na kwalifikacje na imprezy olbrzymiej rangi — Mistrzostwa Świata i MSI, czyli turniej o podobnej strukturze do mistrzostw odbywający się dokładnie w połowie sezonu. Udział w takiej imprezie to wielki zaszczyt dla każdego gracza, ale także możliwość na olbrzymie pieniądze i sławę — finał ostatnich Mistrzostw Świata obejrzało ponad 200 milionów osób, a zwycięska organizacja wygrała niecałe 2,5 miliona dolarów! Nic dziwnego więc, że każdy gracz wspinający się w rankingu marzy, by kiedyś być pośród największych, by zyskać sławę i olbrzymie pieniądze. Nie każdy ma jednak możliwości i umiejętności, które pozwolą mu osiągnąć taki poziom i rangę.

Czym jest boosting i na czym on polega?

Niektórzy gracze sfrustrowani tym, że zdobywanie rangi nie idzie im tak, jak by tego oczekiwali, decydują się na wykorzystanie tak zwanych boosterów kont – https://eloboost24.eu/. To osoby, które mają wyższą rangę w grze i za pieniądze grają na kontach swoich klientów i wbijają za nich rangi. Cena takiej usługi zależna jest od rangi danego gracza oraz tego, jak wysoko w rankingu chce się znaleźć. Ceny zaczynają się od kwot wielkości kilkunastu złotych w przypadku niskich dywizji, a kończą na kwotach ponad tysiąca złotych w przypadku, gdy chcielibyśmy uzyskać jedne z wyższych rang w grze. Jak wygląda taki proces? Oferowane są przeważnie dwie opcje. Pierwszą z nich jest oddanie dostępu do naszego konta osobie, która następnie będzie rozgrywać na nim mecze rankingowe do momentu osiągnięcia wybranej przez nas rangi lub możemy zdecydować się na granie duoQ z boosterem – https://eloboost24.eu/boosting/duo/division, czyli wspólnego grania z osobą, która ma podnieść naszą rangę. Istnieją oczywiście mniej popularne sposoby boostingu, takie jak kupowanie określonej liczby zwycięstw lub rozegranie pewnej ilości meczów. Są one jednak mniej popularne od boostingu polegającego na wbijaniu określonej rangi.

Na co zwrócić uwagę decydując się na boosting? 

Na co jednak poza sposobem boostowania naszego konta powinniśmy zwrócić uwagę? Na pewno bardzo ważnym aspektem jest używanie VPN przez osobę, która będzie wbijać nam rangi. Bez tego nasze konto może zostać zawieszone na pewien okres lub w przypadku ponownego przewinienia na stałe. Warto również zwrócić uwagę na możliwe sposoby płatności. Niektóre bowiem pobierają prowizję w wysokości nawet 10% kwoty! W przypadku niewielkich transakcji nie jest to tak uciążliwe, ale gdy płacimy kilkaset złotych kwota, prowizji jest już znacząca. Warto również mieć na uwadze postacie i rolę, którą preferuje osoba boostująca. Jeśli sami gramy magami, a oddamy konto w ręce strzelca, nasi znajomi mogą mieć podejrzenia, że to nie my gramy. Oczywiste jest również to, że należy zwracać uwagę na opinie o danej osobie. Jeżeli jest ich dużo i są one w znacznej części pozytywne, możemy mieć pewność, że mamy do czynienia z osobą, która potrafi grać w grę i jej celem nie jest kradzież naszego konta. Te aspekty na pewno pozwolą nam wybrać najlepszą dla nas ofertę z wielu różnych, które oferowane są na tym ciągle rozwijającym się rynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

W ofercie smartfonów budżetowych pojawił się nowy telefon Samsung Galaxy M21. Urządzenie w cenie do tysiąca złotych, łączy w sobie wysoką wydajność oraz szereg funkcjonalnych możliwości. Mocną stroną smartfona jest pojemna bateria, wysokiej jakości aparat oraz doskonały wyświetlacz. Telefon sprawdzi się…
Zobacz post