Co nowego szykuje Apple na jesień?

Co nowego szykuje Apple na jesień?

Total
0
Shares

Amerykański brand, specjalizujący się w produkcji osobistych oraz mobilnych komputerów, regularnie wprowadza na rynek nowe urządzenia, których funkcjonalność zadziwia wielu klientów. Jesienią wielbiciele marki będą mogli kupić m.in. iPhone’a 13, Apple Watch Series 7 oraz AirPods 3. Warto zatem poznać ich funkcje.

iPhone 13

Sprzedażowa premiera telefonu zaplanowana jest na 24 września. iPhone będzie dostępny w czterech wersjach – 13, 13 mini, 13 Pro i 13 Pro Max. Podstawowy wariant pojemnościowy ma mieć dwukrotnie więcej pamięci niż poprzednie modele. iPhone’y Pro i Pro Max wzbogacono ponadto o opcje jednoterabajtowe. Podstawowe wersje dostępne będą w czterech wariantach kolorystycznych: różowym, niebieskim, północnym, księżycowej poświaty oraz (PRODUCT)RED. Modele Pro amerykańska firma wprowadzi do sprzedaży w wersji srebrnej, mocnego grafitu, złotej i górskiego błękitu. W przypadku iPhone’ów 13 i 13 mini zastosowano procesor A15 Bionic z 4-rdzeniowym GPU. Modele 13 i 13 Pro oparto natomiast na 5-rdzeniowym module. Firma Apple gwarantuje, że najnowsze modele będą pracować dłużej niż poprzednie wersje telefonów. W przypadku iPhone’a 13 mini i 13 czas użytkowania urządzenia po jego naładowaniu ma zwiększyć się o 90 minut. Modele 13 Pro oraz 13 Pro Max będą natomiast pracować dłużej o 2,5 godziny.

Apple Watch Series 7

Ekran nowego urządzenia zwiększono o 20 procent w porównaniu do poprzednich wersji. Nie zmieniono przy tym wymiarów zegarka poza ramkami. Modyfikacji uległa natomiast bryła koperty, która została zaokrąglona. Na wyświetlaczu nowego zegarka zmieści się więcej danych, dzięki zmienionemu interfejsowi. Wprowadzono ponadto modularne tarcze, wykorzystujące bardziej rozległą powierzchnię. Firma Apple udogodniła użytkowanie zegarka dzięki zwiększeniu przycisku oraz koronki. Najnowsze urządzenie będzie miało certyfikat IP6X, stanowiący potwierdzenie odporności na kurz, pył i piach. Apple Watch wzbogacono również o funkcję wykrywania upadku podczas treningu na rowerze. Zegarek będzie można bez problemu użytkować pod wodą. Szczegółowe informacje na temat innych funkcji dostępne są na stronie internetowej https://www.macforce.pl/.

AirPods 3

Nowe słuchawki zdecydowano się wzbogacić sylikonowymi końcówkami, dostosowując je do użytku dokanałowego. Zmieniono również etui, zaostrzając nieco jego krawędzie. AirPods 3 nie będą posiadać aktywnej redukcji szumów. Wprowadzono natomiast opcję wyrównywania ciśnienia, zapewniającej użytkowanie słuchawek przez długi czas. Firma Apple nie wydłużyła czasu pracy AirPods 3. Po naładowaniu będzie można z nich korzystać przez około 5 godzin. Do AirPods 3 nie dołączono jednak wymiennych końcówek do uszu.

Jesienią w sprzedaży pojawią się urządzenia marki Apple, które z pewnością zainteresują wielu klientów. Choć amerykańska firma zapewnia, że ich produkty są niezawodne, należy zachować odpowiedni dystans do tych słów. W przypadku awarii urządzenia Apple warto skorzystać z pomocy profesjonalistów ­– https://www.macforce.pl/serwis/naprawa-macbookow-i-komputerow-mac/wymiana-dysku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

W ofercie smartfonów budżetowych pojawił się nowy telefon Samsung Galaxy M21. Urządzenie w cenie do tysiąca złotych, łączy w sobie wysoką wydajność oraz szereg funkcjonalnych możliwości. Mocną stroną smartfona jest pojemna bateria, wysokiej jakości aparat oraz doskonały wyświetlacz. Telefon sprawdzi się…
Zobacz post