5 skutecznych sposobów na reklamę bloga bez marnowania pieniędzy

5 skutecznych sposobów na reklamę bloga bez marnowania pieniędzy

Total
0
Shares

Łatwo jest reklamować blogi w dzisiejszych czasach z pomocą licznych usług reklamowych. Jednak to nie znaczy, że ludzie wiedzą, jak reklamować swoje blogi dobrze z pomocą tych metod. Większość z nich popełnia błędy, które kosztują dużo pieniędzy.

Tak więc, oto 5 skutecznych sposobów promowania bloga, aby uniknąć marnowania pieniędzy:

  • Sprawdź, czy nie ma zepsutych linków reklamy na blogu mogą zostać odrzucone, jeśli ma błędnie wpisane adresy URL. Blogi hostowane na blogspot.com zwykle kończą się blogspto, blogsopt lub blog post. Są chwile, kiedy bloger zapomina umieścić http:// na początku blogu URL. W ten sposób prowadzi do złamanych linków po kliknięciu. Bardzo ważne jest, aby sprawdzić swoje urls przed wysłaniem ich. Musisz wiedzieć, jak rozczarowujące jest znalezienie interesującej reklamy, ale przeniosła Cię na pustą stronę. Nawet jeśli spróbujesz tego w innych przeglądarkach, nie będzie to działać, ponieważ ma uszkodzone linki. To strata czasu dla promotorów i pieniędzy dla reklamodawców bloga.
  • Użyj odpowiedniego obrazu i tekstu Musisz używać przyciągającego uwagę obrazu wraz z ciekawym tekstem, który przyciągnie ogromną liczbę odbiorców. Twój obraz powinien być odpowiedni i tak jak tekst, który idzie z nim. Musisz zrównoważyć te dwie rzeczy. Ponadto, nie należy używać tekstu ogólnego, który był używany przez tak wielu reklamodawców. Obraz powinien mieć odpowiedni tekst, który będzie kierować odbiorców, by kliknąć i przeczytać swój blog.
  • Nie spiesz się z reklamą blogu Przypuśćmy, że blog nie ma wystarczająco dużo postów i treści, a następnie pomiń reklamę, dopóki blog nie jest w połowie zapełniony. Upewnij się, że czytelnicy mają coś do przeczytania kiedy zaczniesz reklamować swój blog, a nie tylko zwykły ” Witaj Świecie”. Udoskonal swój blog, zanim pokażesz go światu, np. zmieniając domyślny motyw na niestandardowy. Korzystanie z domyślnego motywu nie przyciągnie nowych czytelników, to by ich nudziło. Dlatego trzeba go najpierw odnowić, tworząc dobry i chwytliwy temat bloga wraz z jasnym, czytelnym tekstem, który będzie zachęcać ludzi, aby go przeczytać i odkryć jego więcej.
  • Znajdź podobną stronę do reklamy najpierw zadaj sobie pytanie, czym jest Twój blog i kto może być Twoimi czytelnikami. Podobnie, trzeba zadać sobie pytanie, gdzie można reklamować swój blog. Kim są Twoi widzowie reklam? Najprawdopodobniej trzeba reklamować się na stronach, które mają podobne tematy, jak twoje. Znajdź strony internetowe, które mają powiązane tematy na swoim blogu. Jednak jeśli masz na celu dużą liczbę odbiorców, to trzeba znaleźć strony internetowe, które mają ogólne tematy. Musi być jasne, kim są ludzie, dla których piszę. W ten sposób, byłoby łatwiej dla Ciebie, aby dotrzeć do swoich czytelników. To nie tylko o czytelnicy, ale także wiedza, kim są twoi czytelnicy.
  • Stwórz doskonałą stronę docelową Twoje reklamy potrzebują dobrej strony docelowej po kliknięciu na nich przez internautów. Wybierz idealną stronę, na której chciałbyś aby się znaleźli, jak na przykład strona główna. Jednak należy również określić, czy szukasz konkretnej treści. Następnie reklama powinna prowadzić do strony, której szukają czytelnicy.

Prowadzenie ludzi do swojego bloga jest pierwszym krokiem, który musisz podjąć. Następnym byłoby zapewnienie najlepszej jakości treści dla nich. Zakładając, że jesteś reklamą produktów lub usług, a następnie trzeba zapewnić bogatą treść, która poinformuje ich o produktach i określić, czy jest to doskonały produkt / usługi dla ich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
SEO copywriting – najważniejsze zasady

SEO copywriting – najważniejsze zasady

W najprostszym ujęciu, copywriting to pisanie różnego rodzaju tekstów w celach marketingowych: poczynając od najprostszego sloganu reklamowego, a kończąc na długich artykułach specjalistycznych. Na potrzeby marketingu wykonywanego w sieci wykorzystuje…
Zobacz post