Samsung Galaxy Z Flip4 – gigantyczne możliwości w kompaktowym wydaniu

Samsung Galaxy Z Flip4 – gigantyczne możliwości w kompaktowym wydaniu

Total
0
Shares

Z jednej strony masz dość dużych i nieporęcznych smartfonów, które nie mieszczą się do małej torebki lub kieszeni? Ale z drugiej nie chcesz rezygnować z wygody i funkcjonalności, jakie niesie ze sobą duży ekran? Zwróć uwagę na Samsung Galaxy Z Flip4 i zachwyć się jego ogromnymi możliwościami w miniaturowym wydaniu! Składany smartfon? Poznaj go bliżej!

Chcesz mieć smartfona z ogromnym ekranem, ale jednocześnie marzy Ci się urządzenie o miniaturowych gabarytach? Niemożliwe? No to spójrz na Samsung Galaxy Z Flip4! Tyle możliwości, a to wszystko zamknięte w miniaturowej obudowie, którą zmieścisz do kieszeni koszuli lub wizytowej torebki. Bez ograniczeń, bez wyrzeczeń, bez kompromisów!

Duży ekran? Składany? Albo dwa?!

Wyobraź sobie, że w kieszeni koszuli masz urządzenie, które ma duży ekran o przekątnej 6,7 cala, ale zajmuje niewiele miejsca. Zapewne zawsze chciałeś zrobić to z większością standardowych smartfonów, gdy przeszkadzały w codziennych aktywnościach, nie mieściły się do kieszeni, torebki czy kieszonki w plecaku – złożyć na pół! Teraz może to zrobić z Samsung Galaxy Z Flip4 i cieszyć się tym, co dają większe urządzenia, ale w mniejszej praktycznie o połowę obudowie[1].

Dzięki zastosowaniu Szkła Ultra Thin Glass o wysokiej wytrzymałości, nie musisz obawiać się o trwałość Galaxy Z Flip4, który jest w stanie wytrzymać nawet 200 000 złożeń[2]. Poza tym, jeśli się spieszysz, robisz zakupy, grasz, piszesz, jedziesz na rowerze, zawsze możesz po prostu rzucić okiem na powiadomienie, a pomoże w tym dodatkowy ekran zewnętrzny. Tak, Galaxy Z Flip4 ma dwa ekrany, z czego jeden jest składany!

Samsung Galaxy Z Flip4 jako Twoja wizytówka!

Ale czy dodatkowy ekran zewnętrzny jest przydatny tylko wtedy, gdy chcesz sprawdzić powiadomienia? Nie, ma on wiele ciekawych i przydatnych funkcji. Możesz na przykład robić selfie bez otwierania telefonu, a podgląd obrazu zobaczysz na dodatkowym ekranie. Mało tego! Na ekranie zewnętrznym o przekątnej 1,9 cala można wyświetlić dowolny obraz[3], którego źródłem może być film, zdjęcie lub samodzielnie stworzone AR emoji. Z tak szerokim zakresem personalizacji możesz dostosować wygląd ekranu do swojego nastroju, pogody lub ubrania! Dzięki Galaxy Z Flip4 nie tylko obudowa, ale i zewnętrzny ekran będzie Twoją wizytówką. Coś jeszcze? Oczywiście! Steruj swoim telefonem za pomocą stuknięć i machnięć, uzyskaj dostęp do szybkich ustawień, odpowiadaj na wiadomości tekstowe i dodawaj widżety, aby mieć aplikacje w zasięgu ręki – bez konieczności korzystania z ekranu głównego. No i nie zapomnij, że Samsung Galaxy Z Flip4 to świetny smartfon do robienia zdjęć, a jego składana konstrukcja może służyć za statyw!

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska

__________________________________________________________

[1] 165,2 x 71,9 x 6,9 mm w stanie rozłożonym i 84,9 x 71,9 x 15,9 ~ 17,1 mm w stanie złożonym.

[2] Przetestowane i certyfikowane przez Bureau Veritas.

[3] Długość przekątnej wyświetlacza w pokrywie telefonu Galaxy Z Fold4 wynosi 1,9” w pełnym prostokącie i 1,8” po uwzględnieniu zaokrągleń narożników. Rzeczywiste pole widzenia jest mniejsze z powodu zaokrąglenia narożników i otworu na obiektyw.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

W ofercie smartfonów budżetowych pojawił się nowy telefon Samsung Galaxy M21. Urządzenie w cenie do tysiąca złotych, łączy w sobie wysoką wydajność oraz szereg funkcjonalnych możliwości. Mocną stroną smartfona jest pojemna bateria, wysokiej jakości aparat oraz doskonały wyświetlacz. Telefon sprawdzi się…
Zobacz post