Laptopy poleasingowe - tani sprzęt do pracy, nauki i rozrywki!

Laptopy poleasingowe – tani sprzęt do pracy, nauki i rozrywki!

Total
0
Shares

Wysokiej jakości sprzęt komputerowy to niemały wydatek zarówno dla firm, jak i dla domowego budżetu. Dlatego też laptopy poleasingowe cieszą się coraz większą popularnością w wielu branżach. Ich wytrzymała konstrukcja biznesowa znacznie przewyższa nowe modele przeznaczone do sprzedaży w popularnych marketach, dlatego też są idealne do pracy, nauki i rozrywki.

Laptopy poleasingowe — zalety, które warto poznać

Laptopy poleasingowe to używany sprzęt elektroniczny, który po zakończeniu umowy leasingowej jest oddawany do specjalistycznego przeglądu technicznego. Dzięki temu ich kolejni nabywcy otrzymują urządzanie o parametrach i stanie zbliżonym do modeli nieużywanych. Laptopy używane poleasingowe dostępne w www.rnew.pl, zdecydowanie przewyższają wytrzymałością i wydajnością te przeznaczone na rynek masowego klienta, ponieważ powstały z myślą o zastosowaniu biznesowym. Posiadają solidną obudowę oraz podzespoły takie jak: płyta główna, mikroprocesor, dysk twardy, pamięć RAM, karta graficzna, dźwiękowa i sieciowa, monitor czy modem wykonane z najtrwalszych materiałów (stopy kobaltu, aluminium, tytanu).

Istotna jest również ich cena, która zachęca do zakupu laptopów poleasingowych dla biznesu i na użytek własny. Ponieważ jest to sprzęt używany, po okresie leasingu jego cena spada o połowę, a czasem o 1/3 w stosunku do ceny rynkowej nowych laptopów biznesowych. Dodatkowo firmy, które zajmują się sprzedażą takich laptopów, dają gwarancję ich bezawaryjnej pracy najczęściej na okres od roku do trzech lat.

Używane laptopy poleasingowe dla biznesu, nauki i domowego użytku

Dla firm

Laptopy poleasingowe to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zminimalizować wydatki na sprzęt elektroniczny, a jednocześnie przykuwają uwagę do najwyższej jakości ich wykonania i działania.  Wyjątkowo trwała konstrukcja modeli laptopów z serii biznes charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz parametrami technicznymi przewyższającymi modele dostępne w marketach. Szeroka przekątna monitora, wytrzymała bateria, klawiatura numeryczna czy wydajna karta graficzna oraz wysoka niezawodność i bezawaryjność laptopów poleasingowych sprawiają, że praca z nimi będzie efektywna zarówno w trybie stacjonarnym, jak i w trackie podróży biznesowych.

Dla szkół i uczelni

Laptopy poleasingowe ze względu na swoją niską cenę, wytrzymałość i wydajność idealnie nadają się jako wyposażanie pracowni komputerowych. Co więcej,  sprzęt ten sprzedawany jest z preferencyjną stawką 0% VAT dla wszystkich publicznych i niepublicznych przedszkoli, szkół i uczeni wyższych, a także placówek wychowawczych zwłaszcza tych nakierowanych na naukę grafiki komputerowej, programistki oraz informatyki i nie tylko. Jest to zatem ogromna oszczędność dla placówek oświatowych, które chcą zapewnić swoim uczniom najwyższą jakość nauczania.

Dla rozrywki i dla dzieci

Laptopy poleasingowe to także najlepszy wybór dla osób w każdym wieku. Te o wyższych parametrach i stopniu skomplikowania doskonale sprawdzą się dla graczy, miłośników surfowania po sieci oraz do nauki w zaciszu własnego domu.  Z kolei dla najmłodszych dzieci, które od pierwszych lat życia uczą się korzystania z nowych technologii, warto wybrać laptopy poleasingowe o mniejszym stopniu skomplikowania, lekkie i o mniejszych gabarytach, wykonane z wytrzymałych materiałów. Dzięki temu dzieci z łatwością nauczą się ich obsługi w całkowicie bezpieczny dla nich sposób,  rodzice zaś nie poniosą wysokich kosztów nawet w przypadku ich uszkodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

Samsung Galaxy M21: budżetowy smartfon z potężną baterią 6000 mAh

W ofercie smartfonów budżetowych pojawił się nowy telefon Samsung Galaxy M21. Urządzenie w cenie do tysiąca złotych, łączy w sobie wysoką wydajność oraz szereg funkcjonalnych możliwości. Mocną stroną smartfona jest pojemna bateria, wysokiej jakości aparat oraz doskonały wyświetlacz. Telefon sprawdzi się…
Zobacz post