Rama OWZ - wygoda nie tylko dla branży reklamowej

Rama OWZ – wygoda nie tylko dla branży reklamowej

Total
0
Shares

Rama OWZ to system, z którego od lat korzysta się w reklamie. Prostota wymiany grafiki, jakiej można się po niej spodziewać, sprawiła, że niejeden potykacz OWZ stanął przed polskimi lokalami usługowymi. Czy wiesz jednak, że tego typu ramki zatrzaskowe przydają się nie tylko w użytku komercyjnym, ale też domowym? Sprawdź, do czego możesz je wykorzystać!

Rama OWZ, czyli otwórz, włóż, zamknij

Rama OWZ jest bardzo prosta zarówno w budowie, jak i sposobie działania. Tym razem jednak zdecydowanie to właśnie w prostocie tkwi jej siła. Ramka ta składa się z pleców wykonanych z PVC oraz z profili aluminiowych. Z przodu zaś znajduje się antyrefleksyjna folia. By zrozumieć, jak się tę ramę obsługuje, wystarczy rozszyfrować skrót obecny w nazwie. Pochodzi on od pierwszych liter słów otwórz, włóż i zamknij. Faktycznie, by umieścić w ramie grafikę, wystarczy otworzyć zatrzaski, włożyć wydruk i ponownie ją zamknąć. W tego typu ramie próżno szukać klipsów czy śrubek, zapomnieć można też o szklanej grożącej stłuczeniem szybie. Zamiast tego wszystko odbywa się w kilku prostych krokach. Nic więc dziwnego, że szybko zaprojektowano też potykacz OWZ wykorzystujący właśnie ten system do wymiany i prezentacji plakatów reklamowych. Z pewnością miał tu znaczenie również fakt używania w takich ramach właśnie folii antyrefleksyjnej PVC, a nie mniej trwałego zamiennika. Dzięki temu grafika chroniona jest przed negatywnym wpływem promieni słonecznych i może być prezentowana również poza pomieszczeniami zamkniętymi.

Rama i potykacz OWZ w reklamie, i nie tylko

Zarówno sama rama, jak i potykacz OWZ służą przede wszystkim do prezentacji materiałów reklamowych. Potykacze z tym systemem są stawiane przed punktami usługowymi i w galeriach handlowych. Możliwych zastosowań jest jednak znacznie więcej. Do ramki można włożyć nie tylko plakaty, ale też fotografie czy dyplomy i certyfikaty. Z powodzeniem mogą więc posłużyć np. do stworzenia ścianki z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje w gabinecie lekarskim lub kosmetycznym. W domu zaś za pomocą ramek zatrzaskowych ciekawie zaaranżujesz dowolną przestrzeń, wieszając na ścianie fotografie rodzinne lub ciekawe obrazki. Domowa galeria plakatów to doskonała ozdoba salonu czy sposób na ożywienie pokoju dziecięcego. Ramki OWZ dostępne są w różnych wymiarach, bez problemu dobierzesz więc odpowiednią. Możliwość szybkiej i łatwej wymiany grafiki pozwoli Ci natomiast zmieniać wystrój w zależności od humoru czy pory roku. Całość z pewnością będzie zawsze prezentowała się efektownie i estetycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać