Bezpłatny terminal płatniczy – czy można go uzyskać?

Bezpłatny terminal płatniczy – czy można go uzyskać?

Total
0
Shares

Posiadanie systemu płatności bezgotówkowej, czyli tak zwanych terminali płatniczych w sklepie jest integralną częścią prowadzenia biznesu. Dlaczego? Płatności zbliżeniowe stały się popularne wśród konsumentów preferujących bezdotykowe płatności kartą. Dodatkowo to najhigieniczniejszy sposób, by płacić za towary i usługi, zwłaszcza teraz w epoce koronawirusa.

Ponadto posiadanie urządzenia takiego jak terminal płatniczy do płatności kartą w sklepie może zaoszczędzić czas i pomóc zwiększyć przychody. Poza tym, kto chciałby przegapić szansę na udaną sprzedaż i zobaczyć, jak odchodzą klienci, którzy wolą płacić kartą? Ponadto płatności zbliżeniowe i mobilne wiodą prym, jeśli chodzi o pokolenie milenialsów, stale rosnącą grupę demograficzną o znaczącej sile ekonomicznej. Czy możesz uzyskać bezpłatny terminal płatniczy? Co warto o nim wiedzieć?

Dlaczego warto mieć terminal płatniczy?

Funkcja zbliżeniowa pomogła w rozwoju płatności kartą, wskazując, że sprzedawcy, którzy akceptują płatności kartami dowolnego rodzaju, powinni nie tylko zróżnicować swoją ofertę płatności, ale także pozostać konkurencyjnymi i zwiększać sprzedaż.

W następstwie COVID-19 płatności zbliżeniowe stały się bardziej popularne niż kiedykolwiek. We wrześniu odsetek płatności kartami debetowymi dokonywanych przy użyciu funkcji zbliżeniowej osiągnął najwyższy poziom na całym świecie! To naprawdę imponujący wynik.

Niezawodny system terminali płatniczych jest niezbędny dla detalistów każdej wielkości. Konsumenci chcą mieć możliwość płacenia za zakupy w dowolnym miejscu i czasie. W połączeniu z zaawansowanymi funkcjami technologicznymi i popularnymi metodami płatności terminale są niezbędne dla każdego sprzedawcy detalicznego, który chce budować i rozwijać swoją działalność.

Jak uzyskać bezpłatny terminal płatniczy?

Chcesz, żeby Twoja firma posiadała bezpłatny terminal płatniczy? Ale nie wiesz jakie warunki należy spełnić, aby go zdobyć? Już śpieszymy z odpowiedzią! Dzięki nam dowiesz się, w jaki sposób uzyskać swój bezpłatny terminal płatniczy!

Przede wszystkim musimy ustalić, kto w ogóle może odebrać terminal płatniczy bezpłatnie. To oferta Polskich ePłatności, która skierowana jest do przedsiębiorstw (niezależnie od ich wielkości – mogą być to mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa), które w ciągu ostatnich 12 miesięcy prowadzenia działalności nie przyjmowali żadnych płatności bezgotówkowych – zwłaszcza tych, które są wykonywane za pośrednictwem kart płatniczych.

To jednak nie wszystkie warunki, które trzeba spełnić. Dodatkowo firma,  która chce ubiegać się o bezpłatny terminal płatniczy nie może posiadać więcej niż pięciu placówek usługowych lub handlowych. Nie jest to oferta PeP skierowana do dużych marek, a raczej do rozwijających się przedsiębiorców. Osoba, która chce zdobyć bezpłatny terminal płatniczy dla swojej firmy, nie może być franczyzobiorcą, ani być osobą zrzeszoną w jakiejkolwiek grupie zakupowej.

Jakie są rodzaje terminali płatniczych?

Jeśli chcesz otrzymać bezpłatny terminal płatniczy – musisz ubiegać się o to za pośrednictwem PeP. Jednak to nie wszystko, co trzeba wiedzieć. Zanim zdecydujesz się na tę ofertę, dowiedz się więcej na temat różnych rodzajów terminali płatniczych.

Oprócz umożliwienia akceptowania płatności kartą, terminale płatnicze pomagają poprawić obsługę klienta i usprawnić operacje, zwłaszcza w zakresie przepływu pieniędzy. Znaczenie terminala płatniczego w Twoim biznesie jest tak ważne, że wybór najlepszego dla Twoich potrzeb powinien być priorytetem. Istnieją różne typy terminali płatniczych, więc dokonując najlepszego wyboru dla swojej firmy, musisz uzyskać pełniejszy obraz tego, co obecnie oferuje rynek.

W ten sposób dowiesz się, jakie są ich zalety i wady, ile kosztują i co najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wyróżniamy tradycyjne (stojące na blacie) terminale płatnicze oraz bezprzewodowe modele. Pierwsze mają taką wadę, że są ograniczone ze względu na mobilność. Drugie zaś mogą słabiej działać, jeśli jest problem z sygnałem sieciowym w danej lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać