Terminarz do salonu fryzjerskiego

Terminarz do salonu fryzjerskiego

Total
0
Shares

Od jakiegoś czasu dostrzegać można, że w Polsce powstaje coraz więcej salonów fryzjerskich. Czasami bywa problemem zapanowanie nad terminarzem wizyt Twoich klientów w salonie fryzjerskim. Przez wiele lat stosowano prymitywne rozwiązania, którym był papierowy kalendarz fryzjerski. Obecnie coraz więcej firm wybiera terminarz do salonu fryzjerskiego w wersji online.

Czym jest elektroniczny kalendarz fryzjerski?

Utrata przez fryzjerów papierowego kalendarza może mieć poważne konsekwencje. Pomyśl tylko co by się mogło stać gdyby doszło do zgubienia zeszytu z wizytami, w którym zawarto informacje o terminach. Niekiedy w takich zeszytach zapisuje się rezerwacje na wiele dni czy nawet tygodni.

program dla fryzjerów

Wszystko, co potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu

Oprogramowanie, jakim jest nowoczesny terminarz elektroniczny pozwala na kompletowanie niezbędnych danych w bazie danych. Produkt, o którym mowa powinien posiadać każdy salon fryzjerski, który chce wygodniej i sprawniej obsługiwać klientów. W omawianym produkcie w kilka sekund sprawdzisz też historię wizyt Twoich klientów. Dzięki zastosowanym algorytmom system podpowiada ile dni wolnych masz do dyspozycji aby zapisywać klientów do swojego salonu fryzjerskiego.

terminarz do salonu fryzjerskiego

Wygodna i szybka obsługa

Twoi pracownicy bardzo szybko mogą nauczyć się obsługi i poznać pełną funkcjonalność jakie oferuje zaprezentowane oprogramowanie. Terminarz do salonu fryzjerskiego to produkt dopasowany do potrzeb zakładów fryzjerskich. Jest on intuicyjny i wygodny co znacznie ułatwia zarządzanie całym zakładem.

Przypisanie wizyt między pracownikami

Warto zaznaczyć, że każdą wizytę klientów możesz przypisać odpowiednim pracownikom. Kalendarz fryzjerski oferuje też usługi polegające na informowaniu o dniach wolnych czy urlopach Twoich pracowników. Wypróbuj wersję darmową zanim umieścisz nasz produkt w koszyku. Możesz przez 14 dni poznawać funkcje jakie oferuje nasz terminarz. Dodaj nowoczesnego ducha do swojego zakładu i miej wszystko pod kontrolą. Biznes z takimi programami po prostu prowadzi się łatwiej i szybko zdasz sobie z tego sprawę.

Umów klientów w salonie fryzjerskim online

W ciągu dosłownie chwili możesz wpisać w kalendarz kolejnych klientów. Kilkoma kliknięciami możesz zyskać wgląd do statystyk poszczególnego gabinetu. Z naszym oprogramowaniem klienci będą obsługiwani sprawniej a Ty nie przegapisz żadnego ważnego terminu. Kalendarz do umawiania wizyt sprawnie funkcjonuje już w wielu zakładach. Wiemy jak ważne jest usprawnienie pracy w takich miejscach i dlatego nasi programiści na pierwszym miejscu stawiają potrzeby właścicieli i pracowników zakładów fryzjerskich.

Powiadomienia SMS

Kalendarz, o którym tutaj mowa zyskuje coraz lepsze opinie. Warto dodać, że posiada on też możliwość wysyłania SMS klientom, którzy są umówieni na wizytę. Dzięki temu nie utracisz kontaktu z klientami i poinformujesz ich o wizycie np. jeden dzień przed jej zrealizowaniem. Klient będzie też miał możliwość poinformowania o rezygnacji.

Dzięki nam zarobisz więcej – dowiedz się jak!

Kalendarz fryzjerski, znany również jako terminarz to program, który da Ci więcej niż tylko komfort pracy. Dzięki temu narzędziu możesz zarabiać więcej. Obrazuje to prosty przykład. Zapewne wielokrotnie zdarzało Ci się okienko w czasie gdy miałaś umówionego klienta na jakieś usługi w zakładzie, zgadza się? Dzięki powiadomieniom SMS możesz sprawić, że klienci poinformują o odwołaniu wizyty i przez to możesz zapisać na ten czas kogoś innego. W efekcie sprzedaż usług znacznie wzrośnie.

Przyśpieszamy pracę salonów fryzjerskich – samodzielne umawianie wizyt

Jeśli chcesz to możesz jeszcze bardziej usprawnić pracę Twojego miejsca pracy. Kalendarz fryzjerski to produkt, którego obsługę możesz też przenieść na klientów. Wystarczy wykupić taką wersję, w której to kalendarz jest wypełniany przez samego klienta z dostępem do Internetu. Klient może umówić się na wizytę bez względu na to gdzie się znajduje. Wystarczy po prostu miejsce z dostępem do sieci. Produkt ten posiada wiele kart, ale jest niezwykle intuicyjny w obsłudze i klient widzi jedynie określone moduły.

Postaw na nowoczesne rozwiązania

Nasz produkt możesz pochwalić się tym, że stale zyskuje cenne dla nas opinie. Najczęściej są to opinie pozytywne i możesz samodzielnie przetestować ich zasadność. Udostępniamy nasz produkt na dni zupełnie za darmo. Możliwe jest w tym czasie pełne jego przetestowanie i podjęcie decyzji o zakupie. Warto dodać, że nasz produkt jest już często używany na rynku. Z nami stworzysz mocny wizerunek swojej firmy i sprawisz, że klienci będą do Ciebie wracać. Nauczysz się też wykorzystywać cenne raporty, które mogą być przydatne w efektywnym prowadzeniu działalności.

Usprawnimy też pracę salonu kosmetycznego

Nasz program dla fryzjerów w rzeczywistości sprawdzi się też w innych miejscach. Z powodzeniem można go stosować, chociażby w salonach kosmetycznych, których w Polsce zaczyna przybywać. Właściciele takich miejsc już korzystają z naszego oprogramowania i słyszy się od nich słowa uznania. Staramy się też wysłuchiwać klientów i odpowiednio stosować się do porad, które nam sugerują. Dzięki temu stale ulepszamy nasz produkt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać