3 powody, dla których warto zainwestować w system HR w chmurze

3 powody, dla których warto zainwestować w system HR w chmurze

Total
0
Shares

Aby średnie i duże przedsiębiorstwa charakteryzowały się wysoką wydajnością pracy, należy zapewnić jej pracownikom odpowiednie narzędzia administracyjne. Jednym z najbardziej uniwersalnych rozwiązań na problemy z organizacją wewnętrzną są systemy ERP, które kompleksowo porządkują bieżące zagadnienia firmowe. Dlaczego warto zainwestować w rozwiązania typu cloud?

1. System HR w chmurze nie wymaga dodatkowych inwestycji

W przeciwieństwie do kosztownego oprogramowania projektowanego na zamówienie, system HR w modelu Software as a Service nie wiąże się z żadnymi komplementarnymi inwestycjami w infrastrukturę sieciową, dodatkowe serwery czy modernizację sprzętu. Wszystkie działania związane z utrzymaniem sieci w nienagannym stanie spoczywają po stronie dostawcy usługi.

To on musi zadbać o regularne wykonywanie kopii zapasowych i utrzymanie sieci w dobrym stanie. Jest on również odpowiedzialny za bezpieczeństwo przechowywanych danych oraz regularne aktualizacje świadczonej usługi – usługa ta nie jest standardem w przypadku aplikacji pisanych na indywidualne zamówienie, w których każda poprawka wiąże się  kosztownymi roboczogodzinami.

2. System HR doskonale sprawdza się w pracy zdalnej

Home office to pojęcie, które w ostatnich miesiącach zaczęto odmieniać przez wszystkie przypadki. Na możliwości pracy z domowego zacisza skorzystały zwłaszcza te branże, których rezultat prac ma charakter ściśle intelektualny, a miejsce ich wykonywania odgrywa drugorzędną rolę. Warto zadbać jednak, aby specjaliści mieli zapewnione odpowiednie zaplecze technologiczne.

Organizacja pracy zdalnej dla pracowników powinna obejmować również wewnętrzne procesy kadrowe. Optymalnie wdrożony system HR ma za zadanie zminimalizować obieg dokumentów papierowych i zastąpić je wnioskami cyfrowymi, dzięki czemu ich rozpatrzenie odbywa się szybciej i z dowolnego (podłączonego do internetu) miejsca.

3. System HR można dostosować do wymogów każdej branży

Jedną z kluczowych cech, jakimi powinien charakteryzować się nowoczesny system HR jest elastyczność. Aby w pełni dostrzec skalę wyzwań, z jakimi musi mierzyć się aplikacja HR & Payroll, warto porównać zakres jej zadań w dwóch odmiennych przedsiębiorstwach – firmie tworzącej oprogramowanie oraz firmie dystrybuującej materiały budowlane.

 

TETA Air - Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej
TETA Air – Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Dla przedsiębiorstwa IT najważniejsze będą możliwości zarządzania prowadzonymi projektami, takie jak podliczanie roboczogodzin czy nadzorowanie liczby przydzielonych do nich pracowników. Dla firmy sprzedającej materiały budowlane szczególnie istotne będą aspekty logistyczne, związane z nadzorowaniem stanu magazynowego. Kompleksowy system HR & Payroll powinien oferować moduły dla obu powyższych przedsiębiorstw.

TETA AIR – system HR, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła

Które z dostępnych na rynku rozwiązań gwarantuje wszystkie powyższe zalety? Jednym z najpopularniejszych programów kadrowo płacowych jest TETA AIR – system HR w chmurze, będący efektem 30 lat doświadczenia grupy Unit4. Odwiedź stronę TETA AIR i przekonaj się, dlaczego na program ten zdecydowało się już ponad 2 000 dużych i średnich przedsiębiorstw na terenie całej Polski.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców  Śląskich  7a, 53-332 Wrocław
lub na naszej stronie: www.Teta-Air.pl

Źródło: TETA Air – Rozwiązanie HR stworzone do obsługi kadrowo-płacowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać