Oddychające soczewki – gwarancja zdrowego oka

Oddychające soczewki – gwarancja zdrowego oka

Total
0
Shares

Czym powinny charakteryzować się komfortowe soczewki kontaktowe, które można nosić bez zdejmowania nawet przez noc? Soczewki Biofinity – 3 szt. marki Cooper Vision łączą trzy istotne parametry: oddychalność, nawilżenie oraz elastyczność.

Soczewki, które przepuszczają tlen

Rogówka jest transparentną warstwą, która chroni oko przed urazami i pomaga skupiać promienie świetlne. Jej funkcjonalność jest w dużej części uzależniona od dostępu do tlenu. Sferyczna soczewka kontaktowa, która przez cały dzień przykrywa oko, powinna więc gwarantować optymalny poziom oddychalności.

Soczewki Biofinity – 3 szt. stworzone zostały w oparciu o przełomową technologię Aquaform®. Zatrzymują one w swojej strukturze cząsteczki wody, zwiększając tym samym przepuszczalność materiału do poziomu Dk/t 160. Dotleniona rogówka lepiej spełnia swoje funkcje i szybciej się regeneruje. W efekcie widzisz lepiej, a Twoje oczy wyglądają zdrowiej.

Optymalny poziom nawilżenia oka

Jednym z najpowszechniejszych problemów użytkowników soczewek kontaktowych jest suchość oka – miękka soczewka pochłania łzy i może powodować dyskomfort. Soczewki Biofinity – 3 szt. wykonano z wysoce specjalistycznego materiału silikonowo-hydrożelowego Comfilcon A. Woda stanowi nawet połowę jego objętości, wzmacniając naturalny filtr łzowy.

Bez konieczności stosowania środków nawilżających oczy przez cały dzień pozostają więc przyjemnie świeże i fizjologicznie wilgotne. Soczewki Biofinity – 3 szt. umożliwiają nawet przedłużony tryb noszenia, co oznacza, że okazyjnie nie musisz ich zdejmować na noc. Tę wygodę docenisz w wielu życiowych sytuacjach, zwłaszcza przy ograniczonym dostępie do czystej wody.

Niewyczuwalne dla oka – soczewki Biofinity – 3 szt.

Ideałem każdego krótko- i dalekowidza jest idealna ostrość widzenia przy jednoczesnym komforcie. Soczewki kontaktowe są funkcjonalną i estetyczną alternatywą dla okularów. Muszą być jednak dobrane tak, aby idealnie leżały na powierzchni oka. Od tego aspektu zależy Twoje codzienne samopoczucie, a nierzadko i poziom aktywności.

Oprócz optymalnego nawilżenia i przepuszczalności sferyczne soczewki Biofinity – 3 szt. zapewniają również wysoki poziom elastyczności materiału. To od niej właśnie w znacznej mierze zależy perfekcyjne dopasowanie i wygoda noszenia. Przez cały miesiąc, dzień po dniu, zakładasz więc na oko idealnie przylegającą soczewkę, której jedynym naocznym śladem jest perfekcyjna wizja. Ekonomiczne opakowania po 3 sztuki dobierane indywidualnie do wady każdego oka to gwarancja komfortu i swobody przez cały kwartał!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Jak szybko zasnąć? jak szybko zasnąć

Jak szybko zasnąć?

Zdrowy sen jest niezbędny dla naszego organizmu. Według profesor pediatrii, bezsenność może być spowodowana przez leki lub pewne schorzenia, ale niepokój jest najczęstszą tego przyczyną. Jeśli jesteśmy napięci i zaniepokojeni,…
Zobacz post
odchudzanie w erze internetu

Nowa dieta w erze cyfrowej

Utrata wagi jest wystarczająco ciężka bez konieczności podejmowania prób samodzielnej kontroli. Tysiące badań pokazują, że jest większe prawdopodobieństwo, że będziesz trzymał się planu żywieniowego, jeśli będziesz miał wsparcie – będziesz…
Zobacz post