Rodzaje worków na opał w ofercie firmy Folmi

Rodzaje worków na opał w ofercie firmy Folmi

Total
0
Shares

Jesienne miesiące to czas największego zainteresowania zakupem opału. W składach i centrach dystrybucyjnych wzmożony ruch. Bardzo korzystną opcją zarówno dla sprzedawców, jak i dla kupujących jest magazynowanie opału w workach. Dlaczego? I pytanie, jakie worki na opał wybrać?

Worki na opał – podstawowe kryteria doboru

Zastanawiacie się, jakie worki na opał sprawdzą się najlepiej? Pierwsza myśl jest prosta: takie, które będą najlepiej odpowiadały wymaganiom towaru, który mają przechowywać. Worki foliowe są niezwykle ważne dla prawidłowego przechowywania i transportu towarów. Ważną część naszej oferty stanowią wyspecjalizowane worki na opał: węgiel, ekogroszek, miał, pellet i brykiet.

Rodzaje worków na opał w ofercie firmy Folmi

Gdzie wykorzystać worki na opał?

Jeśli prowadzisz centrum, które zajmuje się sprzedażą opału czy skład opałowy to z pewnością przydadzą Ci się solidne, wytrzymałe worki na opał. Oferowane worki na opał są bardzo praktycznym rozwiązaniem dla prywatnych inwestorów. Nasze worki wyróżniają się wytrzymałością oraz wysoką trwałością. Do ich produkcji wykorzystywane jest najlepsze tworzywo. Dobry, solidny worek to gwarancja, że towar w trakcie przewożenia się nie rozsypie. Worki z makro i mikroperforacją zapewnią produktom doskonałą oddychalność.

Pojemność worków na opał

W naszej firmie worki foliowe na węgiel i inne surowce są produkowane w różnych pojemnościach: 10, 20 i 25 kilogramów. Można również zdecydować się na niestandardowe worki na zamówienie, które mogą pomieścić opał w zakresie wagowym od 5 do 50 kilogramów.

Rodzaje worków na opał w ofercie firmy Folmi

Nasze worki są wykonane z folii polietylenowej LDPE niskiej gęstości o grubości 120 mikronów. Wyróżniają się dużą wytrzymałością oraz elastycznością, dlatego dobrze sobie radzą z dużym obciążeniem.

Nadruki na workach na opał

Na workach foliowych możliwe jest wykonanie indywidualnego nadruku dopasowanego do potrzeb Klienta. Warto zdecydować się na taki nadruk, ponieważ może on pełnić funkcję zarówno informacyjną, jak i promocyjną. Nadruki mogą być jedno lub wielokolorowe. Co może zostać nadrukowane na worku? Przykładowo logo lub nazwa firmy. Dzięki temu będzie stanowić formę reklamy i informacji na temat dystrybutora. Oferujemy wykonanie nadruków sitodrukowych lub fleksograficznych. Do sortowania opału polecamy wykorzystać worki w różnych kolorach i co, ważne, także z nadrukami, dzięki czemu znacznie łatwiej będzie odróżnić chociażby worek na ekogroszek do worka na węgiel

Ile kosztują worki opałowe?

Ostateczna cena worków na opał w naszym sklepie internetowym  jest zależna od liczby zamawianych produktów, pojemności worków oraz indywidualnych preferencji Klienta. Dodatkowo ważne jest to, czy na worku mają się znaleźć dodatkowe informacje w formie nadruku.

Dlaczego warto magazynować opał w workach?

Zwykle w czasie zakupu opału Klienci zaopatrują się w niego na cały sezon grzewczy. W związku z tym węgiel musi być odpowiednio przechowywany, często nawet przez kilka miesięcy. Węgiel workowany daje znacznie większe możliwości. Wady opału, który jest składowany luzem to chociażby zbyt duże wysuszenie, które wpływa na jakość spalania. Ponadto opał przechowywany w ten sposób często polega degradacji i wietrzeniu. W związku z tym spada też jego kaloryczność, a to oznacza więcej zużytego paliwa w sezonie i wyższe koszty. Podsumowując, węgiel workowany dłużej zachowuje swoje najlepsze parametry, a te przekładają się znów na niższe koszty, a więc też realne oszczędności.

Rodzaje worków na opał w ofercie firmy Folmi

Węgiel workowany znacznie łatwiej przewozić. Wystarczy prosty wózek paletowy, by przetransportować go w wybrane miejsce, a praca potrwa tylko kilkanaście minut. Także przewożenie worków pojedynczo nie zajmuje zbyt dużo czasu. Jak węgiel workowany przekłada się na komfort palenia? Załadunek trwa bardzo krótko, wystarczy po prostu rozciąć worek i wsypać jego zawartość do pieca, kotła lub podajnika. Takie rozwiązanie gwarantuje zachowanie porządku, ponieważ węgiel nie stoi luzem w kotłowni. Dzięki temu samo pomieszczenie jest mniej zapylone, a my mamy mniej sprzątania.

Opał dobrze zabezpieczony i wygodny w transporcie

Węgiel, ekogroszek czy  brykiet w workach to dobry, sprawdzony sposób na jego przechowywanie. W naszej ofercie znajdują się worki trwałe, dobrze dopasowane do transportu węgla, ekogroszku, pelletu czy brykietu. Warto przy tym pamiętać, że niezależnie od tego, jak materiał opałowy preferujemy, konieczne jest korzystanie z ofert sprawdzonych dostawców, którzy są w stanie zagwarantować dobrą jakość opału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać
Drzwi przesuwne - jakość ma znaczenie?

Drzwi przesuwne – jakość ma znaczenie?

Drzwi przesuwne pozwalają na ciekawy podział przestrzeni wewnątrz mieszkania. Potrafią one zwiększyć poczucie prywatności domowników a przy tym przybierają różne formy oraz zapewniają oryginalną aranżację. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli także…
Zobacz post