Jak tanio wysłać paczkę do Hiszpanii?

Jak tanio wysłać paczkę do Hiszpanii?

Total
0
Shares

Hiszpania to kraj słońca i gorącej corridy, kraj, który jest największym producentem oliwy z oliwek na świecie, a na jej terenie już od 1945 roku końcem sierpnia odbywa się słynna na cały świat La Tomatina, czyli walka na pomidory. Hiszpania to również popularny kierunek urlopowy Polaków, a także miejsce, w którym żyje prawdopodobnie 100 000 naszych rodaków. Dlatego też Hiszpania jest ważnym dla firm kurierskich kierunkiem w Europie.

Jak wysłać paczkę do Hiszpanii?

Przesyłki międzynarodowe powinny być przygotowane z taką samą starannością, jak przesyłki krajowe. Prawidłowe zabezpieczenie przedmiotów wewnątrz paczki oraz szczelne opakowanie zagwarantują bezpieczne i bez uszczerbku dostarczenie do odbiorcy. Należy pamiętać, że w przesyłkach międzynarodowych obowiązują pewne zasady odnośnie towarów dozwolonych i zakazanych do wysyłki. Standardowo, jak w większości krajów, tak i w przesyłce do Hiszpanii nie mogą się znaleźć towary niebezpieczne takie jak broń, materiały wybuchowe, fajerwerki, tytoń i susz tytoniowy, a także biżuteria, dzieła sztuki, a nawet leki.

Nadawanie paczki do Hiszpanii dobrze rozpocząć od zapakowania jej. Mając ten etap za sobą będziemy mogli uzupełnić prawidłowe wymiary paczki, a warto wiedzieć, że te wymiary są skrupulatnie sprawdzane przez przewoźników. Najważniejszą informacją poza adresami nadawcy oraz odbiorcy będą właśnie wymiary oraz waga paczki. Podając te dane na stronie brokera kurierskiego Boxfox można od razu uzyskać informację o ostatecznych kosztach kuriera do Hiszpanii. Kilka kliknięć i wszystko jest szczegółowo wycenione. Jeśli przedstawiona cena za przesyłkę zagraniczną jest akceptowalna, to kolej na uzupełnienie szczegółowych danych kontaktowych odbiorcy, jak i nadawcy paczki. Jeśli potrzebujesz faktury, to jest to również moment na uzupełnienie informacji o NIP i nazwę firmy. Kolejnym obligatoryjną informacją jest zawartość paczki. Na koniec pozostaje opłacenie przesyłki i spokojne oczekiwanie na kuriera. W trakcie wypełniania wszystkich pól pojawia się informacja o dacie odbioru przez firmę kurierską. Zazwyczaj jest to kolejny dzień roboczy. Czas dostarczenia standardowej paczki to 3-4 dni robocze. Wysyłając paczkę z GLS otrzymujemy dodatkową i w pewnych przypadkach wielce pożądaną usługę. Po opłaceniu przesyłki nie ma potrzeby drukowania listu przewozowego. Kurier GLS przyjedzie po paczkę z gotową etykietą. Takie ułatwienie docenisz zwłaszcza w momencie, kiedy nie masz dostępu do drukarki. Warto wiedzieć, że serwis Boxfox i wysyłanie paczek działa w dwie strony. Bez problemów możesz wysłać paczkę z Polski do Hiszpanii, jak i na odwrót! Jeśli jesteś na wakacjach i dałeś się porwać wyprzedażom lub zakupom w sklepach z pamiątkami, to prawdopodobnie będzie to jedna z najtańszych opcji wysyłki przedmiotów do Polski.

Jak tanio wysłać paczkę do Hiszpanii?

Jak tanio wysłać paczkę do Hiszpanii?

Tanie wysyłanie paczek, zwłaszcza jeśli wysyłki dokonujemy cyklicznie, to interesujący temat. Wysyłkę paczki można zamawiać bezpośrednio w firmie kurierskiej, ale jej koszt będzie wysoki. Lepiej skorzystać z oferty brokera kurierskiego, który jest pośrednikiem między nadawcą, a firmą kurierską. W tym przypadku broker jest gwarancją niższej ceny, a nadawca otrzymuje taką samą usługę. Jak to się dzieje? Broker kurierski podpisuje z firmą kurierską stałą i długoletnią umowę na wysyłkę określonej ilości paczek. Za to otrzymuje dobrą cenę za przesyłkę, którą może się podzielić ze swoimi klientami. W wysyłce z brokerem nie ma żadnego ryzyka, ani niepewności odnośnie dostarczenia paczki. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie jest twoja paczka, to możesz jej drogę śledzić poprzez tracking. Nic trudnego, a z pewnością odetchniesz z ulgą. W przypadku przesyłek komercyjnych zamawianie kuriera przez brokera jest jeszcze bardziej atrakcyjną opcją. Nawet bez podpisywania wiążącej umowy otrzymujesz dobrą cenę za przesyłkę, a możliwość wysyłki z Boxfox do wszystkich krajów UE pozwala Ci zaoferować swoje produkty szerszemu gronu klientów.

Wysyłka paczki do rodziny, przyjaciół, a nawet klientów w Hiszpanii  w atrakcyjnej cenie jest jak najbardziej możliwa. Wszystko dzięki brokerowi kurierskiemu, który zaoferuje atrakcyjną cenę wysyłki, a satysfakcję i pewną usługę dostaniecie całkowicie gratis. Warto zapamiętać, że na wysyłce z brokerem nikt nie traci, a tylko zyskuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać