Drzwi przesuwne - jakość ma znaczenie?

Drzwi przesuwne – jakość ma znaczenie?

Total
0
Shares

Drzwi przesuwne pozwalają na ciekawy podział przestrzeni wewnątrz mieszkania. Potrafią one zwiększyć poczucie prywatności domowników a przy tym przybierają różne formy oraz zapewniają oryginalną aranżację.
Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoli także na optyczne powiększenie pomieszczenia w którym się znajdują.

Dlaczego warto stawiać na drzwi przesuwne?

Dzięki temu, że wprowadzisz do swojego wnętrza drzwi przesuwne, optycznie powiększysz przestrzeń i wygospodarujesz dodatkowe miejsce. Drzwi przesuwne wyróżniają się funkcjonalnością, dlatego z ich zakupu na pewno będziesz zadowolony. Dzięki nim stworzysz również bardzo szerokie przejście, co znacząco wpłynie na komfort przemieszczania się pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. Warto również dodać, że drzwi przesuwne mogą sięgać do sufitu, co pozwala zwiększyć lub zmniejszyć przestronność wnętrza, w zależności od rozwiązania, na które się zdecydujesz. Dzięki temu, że często są dostępne w nowoczesnych wzorach i kolorach, świetnie komponują się z aranżacją wnętrz w tym samym stylu. Dają możliwość rozdzielania lub łączenia rożnych pomieszczeń, w zależności od aktualnych potrzeb. Co ważne, drzwi przesuwne stwarzają bardzo duże możliwości aranżacyjne, co jest ich ogromnym atutem.

Na jakie drzwi przesuwne możesz się zdecydować?

Drzwi przesuwne dostępne są w różnych wielkościach, kształtach i rozmiarach. Można montować je przy wykorzystaniu różnych technik. Najczęściej wykorzystywane są następujące metody montażu:

  • montaż naścienny pojedynczy – przesuwane jest wyłącznie jedno skrzydło drzwi, a drzwi w momencie otwarcia zachodzą na powierzchnie ściany,
  • montaż naścienny podwójny – rozsuwanie zostają oba skrzydła drzwi

Drzwi przesuwne – proste w montażu i efektownie wyglądające

prowadnica drzwi przesuwneJeżeli zdecydujesz się na system drzwi przesuwnych (https://rustykalneuchwyty.pl/127-systemy-drzwi-przesuwnych), nie będzie żadnych problemów z ich wprowadzeniem do wnętrza. Przede wszystkim można dostosować montaż do tego, czy jesteś w trakcie remontu czy już po remoncie. Jeżeli w trakcie remontu, nie ma żadnych problemów z tym, aby zastosować nawet najbardziej agresywny montaż. Natomiast, jeżeli zależy ci na minimalizowaniu szkód, lepiej podstawić na montaż na specjalnych prowadnicach (https://rustykalneuchwyty.pl/132-prowadnice-drzwi-przesuwnych), które nie wymagają kucia.

Cały system drzwi przesuwnych można zakupić na stronie RustykalneUchwyty.pl. Na stronie dostępnych wiele konfiguracji więc każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Poniżej można zobaczyć wideo na którym został zaprezentowany sposób montażu drzwi przesuwnych:

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Może Ci się spodobać